06.04.2019 r. Radzyński Kiermasz Wielkanocny.

Radzyńska Kronika Filmowa zarejestrowała.
Wielki sukces Radzyńskiego Kiermaszu Wielkanocnego.
Należą się podziękowania dla organizatorów: Burmistrza Jerzego Rębka reprezentującego Miasto Radzyń oraz dla Radzyńskiego Ośrodka Kultury dyrektor Robert Mazurek Brawo Panowie za pomysł i promocję naszego miasta.
Zapraszam na wideo relację z kiermaszu.
„Wczoraj (6.04.2019 r.) Miasto Radzyń Podlaski i Radzyński Ośrodek Kultury zorganizowali Radzyński Kiermasz Wielkanocny. Impreza cieszyła się dużą popularnością, zarówno wśród mieszkańców naszego miasta jak i wystawców, którzy przyjechali z całej Polski by zaprezentować swoje wyroby. W kiermaszu wzięło udział rekordowo 62 wystawców. Dziękuję wszystkim za udział w kiermaszu i zapraszam na kolejne inicjatywy organizowane przez ROK. Najbliższa tego typu impreza to I Radzyński Jarmark Sztuki i Rękodzieła „Kozirynek 2019″ (5.05.2019 r.). Szczegóły na www.rokradzyn.pl Robert Mazurek Dyrektor Radzyńskiego Ośrodka”

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz