Najważniejsze wydarzenia z Naszego miasta i jego okolic w formie filmów. Kultura, sport, sprawy społeczne i trochę polityki.

Najnowsze Filmy

15.09.2019 r. Podziękowanie za życzenia urodzinowe Mirosław Piasko.

https://www.youtube.com/watch?v=uBAqaZYQCvc ...
Czytaj Dalej
/ Wydarzenia

07.09.2019 r. Otwarcie i poświęcenie hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Radzyniu Podlaskim część oficjalna.

https://www.youtube.com/watch?v=ZLVDJXKjGSo Witam Państwa w poniedziałek 9 września 2019 r. Dzisiaj przygotowałem film z uroczystości otwarcie i poświęcenie hali sportowej przy ...
Czytaj Dalej
/ Wydarzenia

07.09.2019 r. VI Piknik Modelarski w Radzyniu Podlaskim. Pokaz lotu szybowca Jerzego Wołowika.

https://www.youtube.com/watch?v=kFF4s2muVwY RKF zaprasza. W dniu wczorajszym 07.09.2019 r. odbył się VI Piknik Modelarski na lotnisku modelarskim RC Radzyń Podlaski. Organizatorzy: ...
Czytaj Dalej
/ Wydarzenia

Nasza misja

Bardzo kochamy nasze Miasto i jego okolice! Dlatego chcielibyśmy opowiadać o nim filmami. Chcemy poruszać tutaj wszystkie ważne dla Naszej lokalnej społeczności tematy, pokazywać Wam najciekawsze wydarzenia i emocjonujące chwile.

Mamy też dla Was propozycję, jeśli myślicie, że posiadacie jakiś film, który w ciekawy sposób pokazuje Naszą okolicę i myślicie, że warto go tu zaprezentować, to skontaktujcie się z nami!

Kategorie